Нічні маршрутки

Вартість проїзду у нічних автобусах - 8 грн.

Розклад руху нічних автобусів

1Н Залізничний вокзал – вул. Б. Хмельницького («Галицьке перехрестя»)

Зупинки Час відправлення
1. Залізничний вокзал 23:40 ↓ 1:02 1:10 ↓ 2:22 2:30 ↓ 3:42 3:50 ↓ 5:16
2. вул. Городоцька 23:47 0:56 1:12 2:16 2:32 3:36 3:52 5:14
3. вул. Городоцька - вул. Шевченка 23:55 0:53 1:15 2:13 2:35 3:33 3:55 5:12
4. пл. Різні 23:58 0:50 1:18 2:10 2:38 3:30 3:58 5:08
5. пр. Чорновола (Макдональдс) 0:02 0:46 1:22 2:06 2:42 3:26 4:02 5:05
6. пр. Чорновола (Арсен) 0:04 0:44 1:24 2:04 2:44 3:24 4:04 5:02
7. пр. Чорновола (Бомба) 0:06 0:42 1:26 2:02 2:46 3:22 4:06 5:00
8. вул. Мазепи (Сільпо) 0:09 0:39 1:29 1:59 2:49 3:19 4:09 4:57
9. вул. Мазепи (Збоїща) 0:11 0:37 1:31 1:57 2:51 3:17 4:11 4:55
10. вул. Грінченка 0:14 0:34 1:34 1:54 2:54 3:14 4:14 4:52
11. Галицьке перехрестя 0:27 0:30  1:42 1:50  3:02 3:10  4:27 4:50 

 

2Н Площа Різні – вул. Городоцька («Метро»)

Зупинки Час відправлення
1 2 3 4 5 6 7
1. пл. Різні 23:40 ↓ 1:18 1:28 ↓ 2:56 3:06 ↓ 4:38 4:50 ↓
2. Церква Анни 23:42 1:16 1:30 2:54 3:08 4:32 4:52
3. Залізничний Вокзал 23:50 1:11 1:35 2:49 3:13 4:27 4:54
4. ТЦ «Скриня» 0:02 1:06 1:40 2:44 3:18 4:22 4:56
5. Зупинка «Кульпарківська  Городоцька» 0:05 1:03 1:43 2:41 3:21 4:19 4:59
6. вул. Окружна 0:07 1:01 1:45 2:39 3:23 4:17 5:01
7. вул. Любінська 0:09 0:59 1:47 2:37 3:25 4:15 5:03
8. вул. Патона 0:12 0:56 1:50 2:34 3:28 4:12 5:06
9. вул. Ряшівська 0:14 0:54 1:52 2:32 3:30 4:10 5:08
10. Церква Воскресіння Господнього 0:18 0:50 1:56 2:28 3:34 4:06 5:12
11. Метро (Кільце) 0:29 0:39  2:07 2:17  3:45 3:55  5:23

 

3Н Залізничний вокзал – вул. Стрийська (ТРЦ «Кінг Крос Леополіс»)

Зупинки Час відправлення
1. Залізничний Вокзал 23:45 ↓ 1:13 1:23 ↓ 2:38 2:48 ↓ 4:03 4:13 ↓
2. пл. Кропивницького 23:50 1:11 1:25 2:36 2:50 4:01 4:15
3. Церква Анни 23:55 1:08 1:28 2:33 2:53 3:58 4:18
4. пл. Різні (по Дорошенка) 0:00 1:04 1:32 2:29 2:57 3:54 4:22
5. вул. Академіка Сахарова 0:10 0:58 1:38 2:23 3:03 3:48 4:28
6. Зупинка «Вул. Бойківська» 0:14 0:54 1:42 2:19 3:07 3:44 4:32
7. Податкова (вул. Стрийська) 0:19 0:49 1:47 2:14 3:12 3:39 4:37
8. Зупинка «Вул. Стрийська-Хуторівка» 0:23 0:45 1:51 2:10 3:16 3:35 4:41
9. Автовокзал 0:27 0:41 1:55 2:06 3:20 3:31 4:45
10. ТЦ «King Cross Leopolis» 0:29 0:39  1:59 2:04  3:24 3:29  5:00

 

4Н Залізничний вокзал – проспект Червоної Калини (ТЦ «Зубра Центр»)

Зупинки Час відправлення
1. Залізничний Вокзал 23:45 ↓ 1:10 1:18 ↓ 2:38 2:46 ↓ 4:06 4:10 ↓
2. пл. Кропивницького 23:52 1:06 1:22 2:34 2:50 4:02 4:14
3. Оперний театр 0:01 1:01 1:26 2:29 2:54 3:57 4:18
4. пр. Свободи 0:03 0:58 1:31 2:26 2:59 3:54 4:23
5. Галицький ринок 0:05 0:55 1:33 2:23 3:01 3:51 4:25
6. пл. Петрушевича 0:09 0:52 1:37 2:20 3:05 3:48 4:29
7. Польське консульство 0:13 0:48 1:41 2:16 3:09 3:44 4:33
8. просп. Ч. Калини (Верхній шувар) 0:19 0:42 1:47 2:10 3:15 3:38 4:39
9. просп. Ч. Калини (поліклініка) 0:23 0:38 1:51 2:06 3:19 3:34 4:43
10. просп. Ч. Калини (Санта Барбара) 0:27 0:35  1:55 2:03  3:23 3:31  4:50

 

5Н Залізничний вокзал – вул. Дністровська

Зупинки Час відправлення
1 2 3 4 5 6 7
1. Залізничний вокзал 23:45 ↓ 1:25 1:30 ↓ 2:52 2:55 ↓ 4:16 4:18 ↓
2. Театр  імені Лесі Українки (вул. Городоцька) 23:55 1:21 1:34 2:48 2:59 4:12 4:22
3. Оперний театр 23:59 1:19 1:36 2:46 3:01 4:10 4:24
4. пр. Свободи 0:04 1:17 1:39 2:44 3:03 4:03 4:31
5. пл. Митна 0:14 1:12 1:43 2:39 3:08 4:03 4:31
6. Обласна клінічна лікарня (вул. Личаківська) 0:21 1:07 1:48 2:34 3:13 3:58 4:36
7. Зупинка «вул. Котика» 0:27 1:00 1:55 2:27 3:19 3:51 4:43
8. Зупинка «вул. Таджицька» 0:33 0:55 2:00 2:22 3:24 3:46 4:48
9. Зупинка«Церква Благовіщення» (вул. Пасічна) 0:38 0:50 2:05 2:17 3:29 3:41 4:50
10. 8 лікарня (вул. Дністровська) 0:43 0:45  2:10 2:12  3:34 3:36  4:55

 

6Н Площа Різні – вул. І. Величковського

Зупинки Час відправлення
1. пл. Різні 23:40 ↓ 1:41 1:51 ↓ 3:40 3:50 ↓
2. Театр імені Лесі Українки (вул. Городоцька) 23:47 1:36 1:56 3:36 3:54
3. Залізничний Вокзал 23:55 1:31 2:01 3:32 3:58
4. ТЦ «Скриня» 0:04 1:22 2:10 3:24 4:06
5. Церква Вознесіння (через вул. Сяйво) 0:11 1:15 2:17 3:16 4:12
6. Зупинка «Левандівське Озеро» (вул. Повітряна) 0:16 1:10 2:22 3:12 4:16
7. Зупинка «Винниця» (вул. Левандівська) 0:21 1:05 2:27 3:08 4:20
8. Зупинка «Рясне-1» (вул. Шевченка) 0:27 0:59 2:33 3:03 4:25
9. Зупинка «Панаса Сотника» 0:31 0:55 2:37 3:00 4:31
10. Рясне-2 (вул. Величковського) 0:38 0:48  2:44 2:54  4:40

 

7Н Площа Різні – вул. Наукова

Зупинки Час відправлення
1. пл. Різні 23:40 ↓ 1:15 1:25 ↓ 2:45 2:55 ↓ 4:15 4:25 ↓
2. Церква Анни 23:43 1:13 1:27 2:43 2:57 4:13 4:27
3. пл. Кропивницького 23:48 1:09 1:31 2:39 3:01 4:09 4:31
4. Залізничний Вокзал 23:53 1:05 1:35 2:35 3:05 4:05 4:35
5. ТЦ «Скриня» 23:59 1:00 1:40 2:30 3:10 4:00 4:40
6. вул. Кульпарківська-Городоцька 0:04 0:56 1:44 2:26 3:14 3:56 4:44
7. вул. Кульпарківська-В. Великого 0:10 0:50 1:50 2:20 3:20 3:50 4:50
8. Аквапарк 0:15 0:45 1:55 2:15 3:25 3:45 4:55
9. вул. Наукова 0:20 0:40 1:57 2:13 3:27 3:43 4:57
10. вул. Наукова (Симоненка) 0:25 0:35  2:00 2:10  3:30 3:40  5:00